info
عکس اداره استاندارد استان مرکزی
category

اداره استاندارد استان مرکزی محله خیابان دانشگاه، اراک

اداره و سازمان دولتی
3.5
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اداره استاندارد استان مرکزی

اداره استاندارد استان مرکزی (اداره و سازمان دولتی) در محله خیابان دانشگاه اراک و خیابان انتظار ۲ واقع شده است. این اداره یکی از پنج اداره و سازمان دولتی در محله خیابان دانشگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دهکده بازی و باتیس و همچنین شیرینی فروشی سی گل، پیتزا آتبین Pizza Atbin، بانک مسکن، گل سی گل و اداره کل بهزیستی استان مرکزی قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره استاندارد استان مرکزی واقع شده‌اند:

 • مدیریت منابع آب شهرستان اراک
  بلوار شهید شیرودی، افتخار، افتخار 1، بین سرافراز 1 و افتخار 2
 • خبرگذاری مهر
  بلوار قدس، آتش نشان، صارمی
 • خبرگزاری جمهوری اسلامی استان مرکزی
  بلوار قدس، آتش نشان، صارمی
 • نگهبانی
  شهیدان رجایی، 15 خرداد، نرسیده به دادگستر
 • کیوسک تحویل موبایل
  شهیدان رجایی، 15 خرداد، نرسیده به دادگستر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط قهرمان زاده (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره استاندارد استان مرکزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اداره استاندارد استان مرکزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره استاندارد استان مرکزی ندارد.
  neshan logo