عکس پایگاه مرکز شهرک شهید فکوری
category

پایگاه مرکز شهرک شهید فکوری (محله شهرک آپادانا، تهران)

مرکز واکسیناسیون
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، فکوری

موقعیت پایگاه مرکز شهرک شهید فکوری در محله شهرک آپادانا تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه مرکز شهرک شهید فکوری (مرکز واکسیناسیون) در محله شهرک آپادانا تهران و بزرگراه لشگری، فکوری واقع شده است. این مرکز یکی از دو پایگاه واکسیناسیون در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی شهرک فکوری و همچنین فروشگاه اتکا، شهرک فکوری، داروخانه دکتر سید محمد حسینی، مسجد شهرک فکوری و نانوایی سنگکی فکوری قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز واکسیناسیون خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو میدان آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، فکوری

وب‌سایت رسمی: salamat.gov.ir


سایر مراکز واکسیناسیون که در محدوده پایگاه مرکز شهرک شهید فکوری واقع شده‌اند:

 • پایگاه مجموعه ورزشی الزهرا ۶۲ (سوله بیمه)
  (4.1)
  بزرگراه لشگری، شهید ریاحی، بین سیزدهم و شهید نیکخواه عشقی
 • پايگاه واکسیناسیون سیار اورژانس میدان آزادی
  (3.9)
  بزرگراه لشگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه مرکز شهرک شهید فکوری تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  پایگاه مرکز سلامت شهرک شهید فکوری مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد پایگاه مرکز شهرک شهید فکوری

  • avatar
   1268 (شهریار سطح ۷) چهارشنبه 26 آبان ماه 1400

   واکسن نمیزنن

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه مرکز شهرک شهید فکوری تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه مرکز شهرک شهید فکوری تهران ندارد.