عکس پارکینگ آرمان
category

پارکینگ آرمان (تهران)

پارکینگ
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه یاسینی

موقعیت پارکینگ آرمان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پارکینگ آرمان (پارکینگ) در تهران و بزرگراه یاسینی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان نیما، پمپ گاز CNG اسب‌دوانی، امین سرخه حصار(پارکینگ دوران)، راهنمایی و رانندگی منطقه 13 و پایانه اتوبوسرانی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه یاسینی


سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ آرمان واقع شده‌اند:

 • امین سرخه حصار(پارکینگ دوران)
  (2.0)
  بزرگراه یاسینی
 • پارکینگ - دوکوهه دوران
  بزرگراه شهید دوران
 • پارکینگ امین سرخه حصار
  بزرگراه شهید دوران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جواد اصلاحی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ آرمان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  امین سرخه حصار خودرو جایگاه عمومی پارکینگ

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ آرمان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ آرمان تهران ندارد.