عکس پایانه اتوبوسرانی
category

پایانه اتوبوسرانی (محله آشتیانی، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه یاسینی، ترمینال شرق

موقعیت پایانه اتوبوسرانی در محله آشتیانی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه اتوبوسرانی (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله آشتیانی تهران و خیابان ترمینال شرق واقع شده است. این پایانه یکی از پنج پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله آشتیانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان نیما، کافه لبخند، پارکینگ آرمان، خشکشویی سعید و لوازم التحریر قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه یاسینی، ترمینال شرق


سایر پایانه‌های که در محدوده پایانه اتوبوسرانی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 10 شهریور ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه اتوبوسرانی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 10 شهریور ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه اتوبوسرانی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه اتوبوسرانی تهران ندارد.