info
عکس ایستگاه اتوبوس علامه
category

ایستگاه اتوبوس علامه محله مدیریت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس علامه

ایستگاه اتوبوس علامه (ایستگاه اتوبوس) در محله مدیریت تهران و خیابان سرو شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله مدیریت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی، بیمارستان پارسیان و مرکز خرید سهیل و همچنین رستوران کافه ارکیده (شعبه سعادت آباد)، سالن آرایش شبنم نظیف (ویس) شعبه سعادت آباد، کلینیک دامپزشکی پت سار، بیمه دات کام و باشگاه پارت نوین part novin gym قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس علامه تهران

ایستگاه اتوبوس علامه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله مدیریت قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به سعادت آباد، سرو شرقی، بین علامه طباطبایی و رشادت بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس علامه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سها پارسیان واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس علامه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده علامه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان سی و یک
  سعادت آباد، بین سی و دوم و سی ام
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  سعادت آباد، بین بیست و سوم و قره تپه ای
 • ایستگاه اتوبوس سی و یکم
  بزرگراه شهید چمران، بلوار مدیریت، بلوار فرهنگ، بین قیصری و سی و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس یاسمین
  بزرگراه شهید چمران، بلوار مدیریت، بلوار فرهنگ، بین کوی فرهنگ و نور
 • ایستگاه اتوبوس برج آبی
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، حق طلب غربی، بلوار فرهنگ، نرسیده به قوام شهیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس علامه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس علامه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس علامه ندارد.
  neshan logo