info
عکس داروخانه دکتر طاهره صفر نواده
category

داروخانه دکتر طاهره صفر نواده محله انبار نفت، تهران

داروخانه

درباره‌ی داروخانه دکتر طاهره صفر نواده

داروخانه دکتر طاهره صفر نواده (داروخانه) در محله انبار نفت تهران و خیابان زربافیان واقع شده است. این مکان یکی از پنج داروخانه در محله انبار نفت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهارلو و مجتمع تجاری نگین رازی و همچنین تعمیرات دما سیستم، بازرگانی فرزان پخش مفید، فروشگاه گوشت و مرغ میکائیل، رستوران و چلوکبابی نیکومنش و ساندویچ دکه قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر طاهره صفر نواده تهران

داروخانه دکتر طاهره صفر نواده تهران در شهر تهران، محله انبار نفت قرار دارد. آدرس دقیق این داروخانه، استان تهران، تهران، صیامی حاجی آباد، زربافیان، بین خطیب و داربرین است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن +982155641510 با داروخانه دکتر طاهره صفر نواده تهران تماس بگیرید.

داروخانه دکتر طاهره صفر نواده تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله انبار نفت در شهر تهران است. در محدوده این داروخانه، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی مانند موسسه پرستاری طپش و انیستیتو پاستور ایران قرار دارند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه شبانه روزی منتخب دانشگاه، داروخانه دکتر حبیب خاکسار و داروخانه دکتر فرشته بخشی وجود دارند. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر طاهره صفر نواده تهران برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. داروخانه دکتر طاهره صفر نواده تهران در نزدیکی ایستگاه اتوبوس عباسی قرار دارد. ایستگاه مترو هلال احمر هم در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر طاهره صفر نواده تهران را ببینید. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر طاهره صفر نواده واقع شده‌اند:

 • داروخانه شبانه روزی منتخب دانشگاه
  کارگر جنوبی، بین اسلامی و مدرس
 • داروخانه دکتر حبیب خاکسار
  بهداری، خطیب
 • داروخانه دکتر فرشته بخشی
  (3.0)
  هلال احمر، قدمی، صالحی
 • داروخانه طهرانی
  (2.0)
  شوش، میدان راه آهن
 • داروخانه‌ بیمارستان بهرلو
  (4.0)
  بهداری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خانی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر طاهره صفر نواده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر طاهره صفر نواده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر طاهره صفر نواده ندارد.
  location استان تهران، تهران، صیامی حاجی آباد، زربافیان، بین خطیب و داربرین
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری داروخانه دکتر طاهره صفر نواده

  شنبه 09:00 تا 21:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 21:00
  دوشنبه 09:00 تا 21:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 21:00
  چهارشنبه 09:00 تا 21:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 21:00
  جمعه 09:00 تا 21:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo