info
عکس بیمارستان شاه ولی
category

بیمارستان شاه ولی محله دانشگاه، یزد

درباره‌ی بیمارستان شاه ولی

بیمارستان شاه ولی (بیمارستان) در محله دانشگاه یزد و بلواردانشگاه، بلوارشهدای گمنام واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دانشگاه آزاد اسلامی یزد، یزد کتاب، کتابفروشی پروفسور، ساندویچ نوید و مسجد دانشگاه آزاد قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بیمارستان شاه ولی یزد

بیمارستان شاه ولی یزد در شهر یزد محله دانشگاه، است.اگر آدرس دقیق این بیمارستان را بخواهید، استان یزد، یزد، بلواردانشگاه، بلوارشهدای گمنام است. شماره تلفن بیمارستان شاه ولی یزد 03538211091 است که پاسخگوی سؤالات شما درباره این بیمارستان می‌باشد.

بیمارستان شاه ولی یزد یکی از مراکز درمانی خوب محله دانشگاه است.در این بیمارستان خدمات مختلفی به بیماران ارائه می‌شود. از جمله داروخانه‌هایی که در اطراف این بیمارستان هستند، می‌توان به داروخانه، داروخانه دکتر توکلی و داروخانه دکتر کرامتی اشاره کرد. در اطراف بیمارستان شاه ولی یزد، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های دیگری مانند بیمارستان مرتاض و بیمارستان شهید رهنمون (فرخی) نیز قرار دارند.

چطور به بیمارستان شاه ولی یزد برویم؟

برای رفتن به بیمارستان شاه ولی یزد شما می‌توانید از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس شهید رجایی در نزدیکی این بیمارستان قرار دارد.نقشه و مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین مسیر رسیدن به این بیمارستان را انتخاب کنید. شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، از نظرات دیگر کاربران هم در مورد این مکان باخبر شوید. مسیریابی پیاده، با اتوبوس یا مترو همراه با اطلاعات دقیقی از این بیمارستان روی اپلیکیشن نشان قابل مشاهده است.

در اینجا می‌توانید تصاویر مربوط به بیمارستان شاه ولی یزد را مشاهده کنید. اگر به این بیمارستان مراجعه کردید، نظر خود را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد بیمارستان شاه ولی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  فیروز
  دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  بیمارستان شاه ولی بیمارستانی با نظافت پایین مدیریت و خدمات بد می باشد

  2
 • avatar
  بروجردی
  دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  بیمارستان شاه ولی بیمارستانی در رنج متوسط می باشد که عدم مدیریت خوب و عدم نظافت از معایب آن محسوب می‌شود

  1
 • avatar
  عبدالحسین
  پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403

  بیمارستان خصوصی هست و هرینه درمان بالاست

 • avatar
  مجید
  سه شنبه 05 دی ماه 1402

  می‌تونست خیلی بهتر از این باشه شرایطش


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجتبی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان شاه ولی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان شاه ولی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان شاه ولی ندارد.
neshan logo