info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه شریعتی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه شریعتی محله جوادیه - فرهنگ سرا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه شریعتی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه شریعتی (ایستگاه اتوبوس) در محله جوادیه - فرهنگ سرا تهران و خیابان زهدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله جوادیه - فرهنگ سرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری چند منظوره یاس شرق و همچنین داروخانه شبانه روزی عرفان شرق، حمام بت شکن، دندان پزشکی دکتر فاطمه عظیمی، نوین شرق و سنگکی لیسانسه ها قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه شریعتی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مدرسه شریعتی تهران است که در محله جوادیه - فرهنگ سرا قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، یکم، بین گودرزی و عبداللهی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه شریعتی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو فرهنگسرا قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه شریعتی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه شریعتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه شریعتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه شریعتی ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، یکم، بین گودرزی و عبداللهی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo