عکس پیتزا فاطیما
این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.
category

پیتزا فاطیما (صومعه سرا)

فست فود
استان گیلان صومعه سرا استان گیلان، صومعه سرا، فضیلت، بین پوروردی و مادر

موقعیت پیتزا فاطیما صومعه سرا را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در صومعه سرا را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پیتزا فاطیما (فست فود) در گیلان، شهرستان صومعه سرا و خیابان فضیلت واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرداری و همچنین پیتزا، ساندویچ فاطیما، محصولات محلی گیلی کالا، پدیده، مهدکودک و مرکز پیش دبستانی باغچه مهربانی و فروشگاه شیک پوشان، پوشاک مردانه قرار گرفته است.


سایر فست‌فودهای که در محدوده پیتزا فاطیما واقع شده‌اند:

 • پیتزا فریدون
  (3.6)
  سردار جنگل
 • پیتزا، ساندویچ فاطیما
  (3.9)
  فضیلت، بین پوروردی و مادر
 • پیتزا دهکده
  (4.6)
  سردار جنگل، بین فلسطین و کوچه سید حسن موسوی
 • اغذیه انصاری
  (3.8)
  فضیلت
 • اغذیه نون و پنیر
  (4.0)
  طالقانی، بین فرهنگ و ابوذر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Momeni (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پیتزا فاطیما صومعه سرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  غذا غذاخوری رستوران فست فود اغذیه ساندویچ

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پیتزا فاطیما صومعه سرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پیتزا فاطیما صومعه سرا ندارد.