عکس واکسیناسیون سرای محله فدک
category

واکسیناسیون سرای محله فدک (محله فدک، تهران)

مرکز واکسیناسیون
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مدنی، مهران پور، گلستان

موقعیت واکسیناسیون سرای محله فدک در محله فدک تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

واکسیناسیون سرای محله فدک (مرکز واکسیناسیون) در محله فدک تهران و خیابان گلستان واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تیواژه و همچنین میدان هلال احمر، چلوکبابی مسعود، قنادی سونات، کافه ترافیک و برزیل اسپرت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو جانبازان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مدنی، مهران پور، گلستان


سایر مراکز واکسیناسیون که در محدوده واکسیناسیون سرای محله فدک واقع شده‌اند:

 • پایگاه مرکز سلامت سمنگان
  (3.7)
  سمنگان، سوری
 • پایگاه بیمارستان بینا
  (4.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی، کرمان شمالی، کریمان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عبدالله (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی واکسیناسیون سرای محله فدک تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد واکسیناسیون سرای محله فدک

  • avatar
   مدرسه جنگل میرزا🇮🇷 (شهریار سطح ۱۰) شنبه 25 دی ماه 1400

   خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد واکسیناسیون سرای محله فدک تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه واکسیناسیون سرای محله فدک تهران ندارد.