info
عکس ایستگاه اتوبوس شهاب خودرو
category

ایستگاه اتوبوس شهاب خودرو (محله شهرک استقلال، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهاب خودرو

ایستگاه اتوبوس شهاب خودرو (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان کنار گذر لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و سه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیرگاه مرکزی شماره 3 و اداره تحویل شماره 2 - کرمان موتور، شهر خودرو، بانک صادرات شعبه شهاب خودرو، بانک صادرات و پارکینگ کارکنان پارس خودرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهاب خودرو تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس شهاب خودرو تهران، شهر تهران، محله شهرک استقلال است. این ایستگاه اتوبوس در لشگری، بعد از نخ زرین قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهاب خودرو تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو چیتگر است. همچنین تاکسی سرویس استقلال را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهاب خودرو تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهاب خودرو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو چیتگر پایانه دریاچه
  بلوار علیمرادی، نسیم دوم
 • ایستگاه اتوبوس مترو چیتگر شهرک دانشگاه تهران
  بلوار علیمرادی، نسیم دوم
 • ایستگاه اتوبوس شهرک استقلال
  چهل متری عبیدی، بین سید مکارمی و سیزدهم
 • ایستگاه اتوبوس مینو
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس کمربندی
  لشگری، نرسیده به شانزدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهاب خودرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهاب خودرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهاب خودرو ندارد.
  neshan logo