info
عکس ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 20
category

ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 20 محله دانش، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 20

ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 20 (ایستگاه اتوبوس) در محله دانش مشهد و خیابان آخوند خراسانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله دانش مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه سینا و مجتمع تجاری فیروزه شرق و همچنین گنبد سبز، کتابخانه کانون فرهنگی قلم، هتل آپارتمان درسا مشهد، اداره ثبت اسناد و املاک مناطق 1 و3و5 و نانوایی سنگک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 20 مشهد

ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 20 مشهد در شهر مشهد، محله دانش و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در جانبازان، آخوند خراسانی، بین خراسانی 22 و آخوند خراسانی 20/1 واقع شده است. ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 20 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو امام خمینی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی ون هایس اطمینان قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آخوند خراسانی 20 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید مدرس
  چمران، بین بلوار مدرس و چمران 5/1
 • ایستگاه اتوبوس حرم مطهر
  شهید اندرزگو، بین میدان بیت المقدس و اندرزگو 2
 • ایستگاه اتوبوس شهید چمران 6
  چمران، بین چمران 6 و گلستان
 • ایستگاه اتوبوس سه راه شهید چمران
  چمران، پاسداران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 20 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 20 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 20 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، جانبازان، آخوند خراسانی، بین خراسانی 22 و آخوند خراسانی 20/1
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo