این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

category دیپلمات سنتر (بروجرد)

بازار و مرکز خرید
استان لرستان بروجرد استان لرستان، بروجرد، بلوار تختی، بین بلوار مهرداد اوستا و گودرزی

موقعیت دیپلمات سنتر بروجرد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در بروجرد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

دیپلمات سنتر (بازار و مرکز خرید) در بروجرد و بلوار تختی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری دیپلمات سنتر و همچنین فروشگاه پوشاک زاگرس پوش، فودلند، بستنی محبت، پیتزا کالچو Calcho و بیمارستان امیرالمومنین قرار گرفته است.


سایر مراکز خرید که در محدوده دیپلمات سنتر واقع شده‌اند:

 • مجتمع تجاری دیپلمات سنتر
  (4.8)
  بلوار تختی، بین گودرزی و بلوار مدرس
 • گلدونه
  (4.1)
  بلوار مدرس، بین گودرزی و پژوهش
 • دوچرخه آرش
  (5.0)
  سید مصطفی خمینی، بین عطارد و نیک نژاد
 • مجتمع تجاری سیتی سنتر بروجرد
  (3.0)
  شهرک امام، بلوار شهید بهشتی
 • حامیان کیش
  بلوار شهید بهشتی، بین میدان شهید بهشتی و میدان نواب صفوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط میلاد (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 16 آبان ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دیپلمات سنتر بروجرد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 16 آبان ماه 1400
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دیپلمات سنتر بروجرد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دیپلمات سنتر بروجرد ندارد.