عکس پایگاه مرکز بهداشت قدس
category

پایگاه مرکز بهداشت قدس (محله پونک، تهران)

مرکز واکسیناسیون
3.0
5 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه یادگار امام، ایوانک غربی

موقعیت پایگاه مرکز بهداشت قدس در محله پونک تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه مرکز بهداشت قدس (مرکز واکسیناسیون) در محله پونک تهران و خیابان ایوانک غربی واقع شده است. این مرکز یکی از دو پایگاه واکسیناسیون در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بیلینو و مجتمع تجاری گل افشان و همچنین درمانگاه ایوانک، مسجد بوستان نهج البلاغه، سرای محله ایوانک، آبشار سنگی و دبیرستان دخترانه فرزانگان 7 قرار گرفته است.


تصاویر پایگاه مرکز بهداشت قدس


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه یادگار امام، ایوانک غربی

تلفن تماس: 02188361695

وب‌سایت رسمی: salamat.gov.ir


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه مرکز بهداشت قدس تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه مرکز بهداشت قدس تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه مرکز بهداشت قدس تهران ندارد.