عکس ایستگاه آتش نشانی شماره 100
category

ایستگاه آتش نشانی شماره 100 (تهران)

آتش نشانی
5.0
6 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دهکده المپیک، ورزش

موقعیت ایستگاه آتش نشانی شماره 100 تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه آتش نشانی شماره 100 (آتش نشانی) در تهران و خیابان ورزش واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید گلستان و همچنین پایگاه تجمیعی دانشگاه علامه طباطبائی، پیتزا هات، پارک فرهنگ، کافه تسلا و نمایندگی ایزوگام در دهکده المپیک قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز آتش‌نشانی خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر ایستگاه آتش نشانی شماره 100


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دهکده المپیک، ورزش

تلفن تماس: 02144763670

وب‌سایت رسمی: 125.tehran.ir


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ali.b (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه آتش نشانی شماره 100 تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آتش‌نشانی ایستگاه ۱۰۰ اتش نشانی ایستگاه ۱۰۰ آتش نشانی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی- ایستگاه شماره ۱۰۰ سازمان پایگاه ایستگاه آتش نشانی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه آتش نشانی شماره 100 تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه آتش نشانی شماره 100 تهران ندارد.