info
عکس ایستگاه آتش نشانی شماره 100
category

ایستگاه آتش نشانی شماره 100 (تهران)

آتش نشانی
4.7
6 رای

درباره‌ی ایستگاه آتش نشانی شماره 100

ایستگاه آتش نشانی شماره 100 (آتش نشانی) در تهران و خیابان ورزش واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه دانشگاه علامه طباطبائی و مرکز خرید گلستان و همچنین پایگاه تجمیعی دانشگاه علامه طباطبائی، پیتزا هات، میدان دهکده المپیک، فیلی کافه و پارک فرهنگ قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز آتش‌نشانی خوب این منطقه می‌باشد.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ali.b (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه آتش نشانی شماره 100 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه آتش نشانی شماره 100 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه آتش نشانی شماره 100 ندارد.
neshan logo