info
عکس ایستگاه اتوبوس پیروزی
category

ایستگاه اتوبوس پیروزی محله صفا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پیروزی

ایستگاه اتوبوس پیروزی (ایستگاه اتوبوس) در محله صفا تهران و بزرگراه امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله صفا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی المنتال و خانه و موزه استاد معین و استاد امیر جاهد و همچنین سونوگرافی ژرفا، باشگاه ورزشی آدینا بانوان، ورودی مترو ایستگاه ابن سینا، نمازخانه مترو ابن سینا و آموزشگاه علمی دخترانه استاد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ابن سینا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پیروزی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پیروزی تهران است که در محله صفا قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پیروزی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو میدان شهدا در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سفیر قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پیروزی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پیروزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کفش ملی
  پیروزی، 17 شهریور، بین مجاهدین اسلام و شهید حسین قادری
 • ایستگاه اتوبوس سلیمانیه
  پیروزی، بین عباسقلی زاده و حافظ
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدا پایانه خاوران
  پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس ایرانمهر
  امام علی، صفا شرقی، منتظری، بین ملک و غیاثی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پیروزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پیروزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پیروزی ندارد.
  neshan logo