عکس ایستگاه اتوبوس میدان توشیبا
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان توشیبا (محله مصلی، رشت)

ایستگاه اتوبوس
استان گیلان رشت استان گیلان، رشت، بلوار امام خمینی، بین میدان مصلی و بوعلی سینا

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان توشیبا در محله مصلی رشت را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان توشیبا (ایستگاه اتوبوس) در محله مصلی رشت و بلوار امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله مصلی رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز آموزشی، درمانی شفا رشت و پاساژ آدینه و همچنین هتل پامچال، میدان مصلی (توشیبا)، شیرینی سرای شاخه نبات، ایستگاه توشیبا - یخ سازی و داروخانه شبانه روزی دکتر زرگرپور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان توشیبا

ایستگاه اتوبوس میدان توشیبا یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر رشت است که در محله مصلی بلوار امام خمینی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امام خمینی، بین میدان مصلی و بوعلی سینا قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف رشت، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان توشیبا عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی رفاه گشت قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان توشیبا، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان گیلان، رشت، بلوار امام خمینی، بین میدان مصلی و بوعلی سینا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان توشیبا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه باهنر
  بلوار امام خمینی، بین زنده دل 1 و بلوار باهنر
 • ایستگاه اتوبوس اب و فاضلاب
  بلوار امام خمینی، نرسیده به انبار نفت
 • ایستگاه اتوبوس میدان پل عراق
  آزادگان، بین خمیران زاهدان و شهید علیپور
 • ایستگاه اتوبوس مسجد قدس
  آزادگان، بین حمزه زاده و اهدای خون
 • ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ
  بلوار امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان توشیبا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان توشیبا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان توشیبا ندارد.
  neshan logo