info
عکس سوئیت اصفهان مهر
category

سوئیت اصفهان مهر اصفهان

مهمانپذیر و پانسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوئیت اصفهان مهر

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

سوئیت اصفهان مهر (مهمانپذیر و پانسیون) در اصفهان و خیابان شیخ طوسی غربی، آیت الله شیرازی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلینیک دندانپزشکی شهروند، خرازی علی، فست فود 20 شام، خدمات ریش تراش و سشوار حجتی (شعبه دوم) و گز و شیرینی بیتا قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 16 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوئیت اصفهان مهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 16 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سوئیت اصفهان مهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوئیت اصفهان مهر ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، شیخ طوسی غربی، آیت الله شیرازی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo