عکس ایستگاه اتوبوس پارک وحدت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پارک وحدت (محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار ابوذر، بین بوستان هشتم و نبی نجفی

موقعیت ایستگاه اتوبوس پارک وحدت در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پارک وحدت (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و بلوار ابوذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حضرت ولیعصر (عج) و همچنین بوستان وحدت، فیزیوتراپی ورزشی پویان، جگرسرا و دیزی سرای ژلینو، کافی نت علیرضا و پروتئین ایرانیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک وحدت

ایستگاه اتوبوس پارک وحدت را می‌توانید در شهر تهران، محله بلوار ابوذر - آهنگ بلوار ابوذر پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ابوذر، بین بوستان هشتم و نبی نجفی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک وحدت عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس نبرد قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک وحدت و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار ابوذر، بین بوستان هشتم و نبی نجفی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک وحدت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوار کوثر
  ده حقی(آهنگ)، محلات، بین بهستان یکم و زمزم
 • ایستگاه اتوبوس رحیمی
  بزرگراه بسیج
 • ایستگاه اتوبوس ثبت احوال
  بلوار نبرد جنوبی، بین بنفشه 1 و 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک وحدت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک وحدت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک وحدت ندارد.
  neshan logo