عکس پاساژ ملت
category

پاساژ ملت (کاشان)

بازار و مرکز خرید
4.5
4 رای
استان اصفهان کاشان استان اصفهان، کاشان، خیابان رجایی، بین خیابان بابا افضل و اندیشه 32

موقعیت پاساژ ملت کاشان را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در کاشان را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پاساژ ملت (بازار و مرکز خرید) در کاشان و خیابان رجایی، بین خیابان بابا افضل و اندیشه 32 واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نقوی، خانه استیو و پاساژ لاجوردی و همچنین شیرینی فروشی و قنادی نانک مرکزی، کتابفروشی ساربوک شعبه خانه کتاب کاشان، بیمارستان میلاد، Language Cafe و پیتزا توت فرنگی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از مراکز خرید خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، کاشان، خیابان رجایی، بین خیابان بابا افضل و اندیشه 32

تلفن تماس: 03155472696

وب‌سایت رسمی: modaresanesharif.ac.ir


سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ ملت واقع شده‌اند:

 • بازار کاشان
  (4.1)
  محتشم، قدر 3، امامت
 • تیمچه امین الدوله
  (4.0)
  رضا عباسی، میدان فیض
 • بازار بزرگ صفویه
  (3.9)
  خیابان رجایی، بین شهید عبدالباقی و اندیشه 1
 • بالا بازار
  (5.0)
  رضا عباسی، میدان فیض
 • پاساژ لاجوردی
  (3.0)
  خیابان آیت اله کاشانی، اندیشه 21، بین شهدای دانش آموز و چهارراه غزنوی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Hamed (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ ملت کاشان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مجتمع تجاری ملت مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ ملت کاشان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ ملت کاشان ندارد.