info
عکس داروخانه دکتر حبیبی نیا
category

داروخانه دکتر حبیبی نیا محله ابن سینا، یزد

درباره‌ی داروخانه دکتر حبیبی نیا

داروخانه دکتر حبیبی نیا (داروخانه) در محله ابن سینا یزد و بلوار ابن سینا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی کودک ژوپیتر یزد و بیمارستان شهید صدوقی و همچنین رستوران و تالار پذیرایی راه و ما، هتل راه و ما یزد، پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بقایی پور، خودپرداز (بانک رفاه کارگران) و ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر حبیبی نیا یزد

داروخانه دکتر حبیبی نیا یزد در شهر یزد، محله ابن سینا واقع شده است. استان یزد، یزد، بلوار ابن سینا آدرس دقیق این داروخانه است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد داروخانه دکتر حبیبی نیا یزد، با شماره تلفن آن (03538228000) تماس بگیرید.

طبق نظر کاربران، داروخانه دکتر حبیبی نیا یزد از داروخانه‌های خوب محله ابن سینا است. پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی خاتم الانبیاء (ص)، درمانگاه تخصصی بیمارستان مادر، کلینیک شنوایی سیدالشهدا و پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بقایی پور، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. از دیگر داروخانه‌های این محدوده می‌توان به داروخانه اسعدی و داروخانه دکتر فخرالدینی اشاره کرد. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر حبیبی نیا یزد برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. ایستگاه اتوبوس نارنج در نزدیکی داروخانه دکتر حبیبی نیا یزد است.

اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را به شما نشان می‌دهد. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر حبیبی نیا یزد برای شما قرار داده شده است. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر حبیبی نیا واقع شده‌اند:

 • داروخانه اسعدی
  بلوار ابن سینا، بلوار شهید قندی
 • داروخانه دکتر فخرالدینی
  (3.0)
  بلوار ابن سینا، دکتر مجیبیان، نیلوفر 6
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سعید (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ شنبه 26 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر حبیبی نیا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 26 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر حبیبی نیا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر حبیبی نیا ندارد.
  neshan logo