info
عکس پست برق ۶۳.۲۰ خراسان (برق)
category

پست برق ۶۳.۲۰ خراسان (برق) محله کوثر، تهران

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی پست برق ۶۳.۲۰ خراسان (برق)

پست برق ۶۳.۲۰ خراسان (برق) (اداره و سازمان دولتی) در محله کوثر تهران و خیابان هفده شهریور واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این اداره یکی از دو اداره و سازمان دولتی در محله کوثر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای گمنام و مجتمع تجاری خراسان و همچنین میدان خراسان، مجموعه ورزشی شهید پناهی، بدلیجات بهاره، بیمه آتیه سازان حافظ (بیمه تکمیلی) و داروخانه شبانه روزی مهرگان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده پست برق ۶۳.۲۰ خراسان (برق) واقع شده‌اند:

 • اتحادیه سازندگان و فروشندگان گلگیر و رادیاتور تهران
  (4.0)
  بزرگراه محلاتی
 • پژوهشگاه امام صادق (ع) - مرکز آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش منطقه 15
  (5.0)
  خاوران، بنی طبا، صفاری، بین توحید و ولیعصر
 • دفتر کفالت 1432
  (4.0)
  قیام، 17 شهریور، بین صفا و محسن حسینی
 • شهرداری منطقه 12 ناحیه 5
  (2.0)
  قیام، دیانی، بین قاسم گلی و هدایت
 • مرکز خدمات اجتماعی
  (5.0)
  خاوران، اعظم نظامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط alireza0619 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 19 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پست برق ۶۳.۲۰ خراسان (برق) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پست برق ۶۳.۲۰ خراسان (برق) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پست برق ۶۳.۲۰ خراسان (برق) ندارد.
  neshan logo