info
عکس موکب پایگاه بسیج شهید مطهری
category

موکب پایگاه بسیج شهید مطهری

درباره‌ی موکب پایگاه بسیج شهید مطهری

موکب پایگاه بسیج شهید مطهری (موکب) در خراسان رضوی، شهرستان مشهد و بزرگراه مشهد - قوچان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت پگاه خراسان، بانک کشاورزی، ورددی پارک علم و فناوری خراسان و موکب شیرپگاه قرار گرفته است.سایر موکب‌های که در محدوده موکب پایگاه بسیج شهید مطهری واقع شده‌اند:

 • موکب کاشی فیروزه
  بزرگراه مشهد - قوچان
 • موکب شهدای شهرایور.گرمه
  بلوار شهرک صنعتی توس، بزرگراه قوچان - مشهد
 • موکب آشفته
  بلوار شهرک صنعتی توس، بزرگراه قوچان - مشهد
 • موکب شیرپگاه
  بزرگراه مشهد - قوچان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط fereshte😎 در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موکب پایگاه بسیج شهید مطهری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موکب پایگاه بسیج شهید مطهری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موکب پایگاه بسیج شهید مطهری ندارد.
  neshan logo