info
عکس ایستگاه اتوبوس دستور
category

ایستگاه اتوبوس دستور محله کاوه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دستور

ایستگاه اتوبوس دستور (ایستگاه اتوبوس) در محله کاوه تهران و بزرگراه صدر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله کاوه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ سهیل و همچنین خانه فرهنگ آریان صدر، مسجد کربلا، آژانس دیجیتال مارکتینگ دیماژن ، تصویربرداری پزشکی ولیعصر (عج) و مجتمع پزشکی صدر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دستور تهران

در شهر تهران، محله کاوه ، ایستگاه اتوبوس دستور تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه صدر می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دستور تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو شهید صدر در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس الهیه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دستور تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دستور واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دستور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دستور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دستور ندارد.
neshan logo