info
عکس ایستگاه حاج احمد به سمت بسیج
category

ایستگاه حاج احمد به سمت بسیج محله منصور -مسجد حاج احمد، تبریز

درباره‌ی ایستگاه حاج احمد به سمت بسیج

ایستگاه حاج احمد به سمت بسیج (ایستگاه اتوبوس) در محله منصور -مسجد حاج احمد تبریز و خیابان امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله منصور -مسجد حاج احمد تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان زکریا، خانه موزه شیخ محمد خیابانی و مرکز خرید کبود و همچنین میدان شهید بهشتی (ایپک)، مسجد کریم خان، مجتمع تجاری اطلس، شرکت کارگزاری نهایت نگر و نیرو موتور تبریز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید بهشتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایستگاه حاج احمد به سمت بسیج تبریز

ایستگاه اتوبوس ایستگاه حاج احمد به سمت بسیج تبریز را می‌توانید در شهر تبریز، محله منصور -مسجد حاج احمد پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به امام خمینی، بین میدان شهید بهشتی و محبتی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ایستگاه حاج احمد به سمت بسیج تبریز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تبریز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو میدان ساعت نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی تلفنی شکوفه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایستگاه حاج احمد به سمت بسیج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهشتی (اول عباسی)
  شهید بهشتى شمالی، بین کوی پروین اعتصامی و ششگلان
 • ایستگاه اتوبوس باغشمال(مشترک)
  ارتش جنوبی، بین حاج رضا و ١٧ شهریور جدید
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه104
  ارتش جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان بهبود -(مشترک)
  ارتش جنوبی، بین عزب دفتریلر اول و صدر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه حاج احمد به سمت بسیج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه حاج احمد به سمت بسیج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه حاج احمد به سمت بسیج ندارد.
  neshan logo