info
عکس آهن آلات آردی
category

آهن آلات آردی محله اروند، مشهد

ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آهن آلات آردی

آهن آلات آردی (ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان) در محله اروند مشهد و خیابان اروند واقع شده است. این مکان یکی از دو مرتبط با صنعت ساختمان در محله اروند مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه گلزار، ایستگاه اتوبوس اروند 47، مدرسه علامه، خدمات فنی و مهندسی مینایی و رنگ و ابزار قرار گرفته است.
سایر مراکز ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان که در محدوده آهن آلات آردی واقع شده‌اند:

 • انبار کاشی وسرامیک
  بلوار حر، حر56
 • کاشی و سرامیک سپاس
  (5.0)
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا 17
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آهن آلات آردی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آهن آلات آردی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آهن آلات آردی ندارد.
  neshan logo