info
عکس ایستگاه اتوبوس پل فردوسی
category

ایستگاه اتوبوس پل فردوسی محله چرخاب، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل فردوسی

ایستگاه اتوبوس پل فردوسی (ایستگاه اتوبوس) در محله چرخاب اصفهان و خیابان فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله چرخاب اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند جزیره بازی و مجتمع تجاری زاینده رود و همچنین فروشگاه سیبکده شعبه دوم، نمایندگی شیائومی اصفهان (ایران شیا)، آژانس هواپیمایی راه اصفهان، رستوران مانی 2 و بازار موبایل اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل فردوسی اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس پل فردوسی اصفهان، شهر اصفهان، محله چرخاب است. آدرس این ایستگاه اتوبوس فردوسی، بین بهار و پریوش می‌باشد. ایستگاه اتوبوس پل فردوسی اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو سی و سه پل است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی دنا واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پل فردوسی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل فردوسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کاخ
  شیخ صدوق شمالی، جمشید
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای فلسطین
  فلسطین، بین شاه جهان و حسن فرزین
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشی
  چهارباغ خواجو، بین چهار سوق نقاشی و نشاط
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجو
  چهارباغ خواجو، بین میدان خواجو و نیلی پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل فردوسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل فردوسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل فردوسی ندارد.
  neshan logo