info
عکس ایستگاه اتوبوس دهخدا
category

ایستگاه اتوبوس دهخدا نجف آباد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دهخدا

ایستگاه اتوبوس دهخدا (ایستگاه اتوبوس) در نجف آباد و خیابان هاتف واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار کوثر آزادگان نجف آباد و همچنین مشاور املاک وحید و ایستگاه اتوبوس دهخدا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دهخدا نجف آباد

ایستگاه اتوبوس دهخدا نجف آباد در شهر نجف آباد، محله شهرک صنعتی نجف آباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در کمربندی شمالی، بهشتی، آیت الله ایزدی، هاتف واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دهخدا نجف آباد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از نجف آباد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی تاراز قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دهخدا نجف آباد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دهخدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ 2
  بسیج آزادگان، بشارت، فرهنگ 2
 • ایستگاه اتوبوس بهشت آیین 1
  جمهوری اسلامی، صیاد شیرازی، نیایش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دهخدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دهخدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دهخدا ندارد.
  neshan logo