info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه حکیمیه
category

ایستگاه اتوبوس سه راه حکیمیه محله حکیمیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه حکیمیه

ایستگاه اتوبوس سه راه حکیمیه (ایستگاه اتوبوس) در محله حکیمیه تهران و خیابان شهید نشوه واقع شده است. این ایستگاه یکی از شصت و یک ایستگاه اتوبوس در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ارکیده و همچنین مجتمع ولیعصر (عج)، بازار کوثر، کافه راندوو، فروشگاه ورزشی ایرانیان و نان فانتزی قائم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه حکیمیه تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس سه راه حکیمیه تهران است که در محله حکیمیه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید زین الدین، شهید نشوه، بین بلوار شهید عبدالرضا و رضوان می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سه راه حکیمیه تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید آژانس ارکیده را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سه راه حکیمیه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه حکیمیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نور
  بزرگراه شهید زین الدین، افق، نور
 • ایستگاه اتوبوس دانش
  بزرگراه شهید بابایی، دانش، بهشت، بین شکوفه و بهار یکم
 • ایستگاه اتوبوس افق
  بزرگراه شهید زین الدین، بابائیان، بین سروستان ششم و سروستان هفتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه حکیمیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه حکیمیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه حکیمیه ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید زین الدین، شهید نشوه، بین بلوار شهید عبدالرضا و رضوان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo