info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرزیبا
category

ایستگاه اتوبوس شهرزیبا محله اندیشه - جوانمردان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرزیبا

ایستگاه اتوبوس شهرزیبا (ایستگاه اتوبوس) در محله اندیشه - جوانمردان تهران و بلوار جوانمردان واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله اندیشه - جوانمردان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه زنجیره ای جانبو، کافه جینو، مجتمع تجاری اداری میلاد، داروخانه دکتر نظیری و اسمارت کار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرزیبا تهران

در شهر تهران، محله اندیشه - جوانمردان ، ایستگاه اتوبوس شهرزیبا تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جوانمردان، بین مقصود و قدس قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهرزیبا تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو شهران نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی سرویس شهید مفتح را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرزیبا تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرزیبا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  بزرگراه شهید همت، شهدای کن
 • ایستگاه اتوبوس الغدیر
  بزرگراه شهید همت، شهدای کن
 • ایستگاه اتوبوس مطهری غربی
  بلوار آیت الله کاشانی
 • ایستگاه اتوبوس اندیشه جنوبی
  بزرگراه علامه جعفری، دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرزیبا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرزیبا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرزیبا ندارد.
  neshan logo