info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه هنرستان شهدا
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه هنرستان شهدا محله دروازه شمیران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه هنرستان شهدا

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه هنرستان شهدا (ایستگاه اتوبوس) در محله دروازه شمیران تهران و خیابان مجاهدین اسلام واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله دروازه شمیران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید دکتر معیری و خانه موزه شهید رجایی و همچنین درمانگاه دندانپزشکی حضرت محمد رسول الله، انتشارات امیری، راستین بازار، پلیس + 10 بهارستان و بوستان ایران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه هنرستان شهدا تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه هنرستان شهدا تهران در شهر تهران، محله دروازه شمیران و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس مجاهدین اسلام، بعد از زرین خامه می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مدرسه هنرستان شهدا تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو میدان شهدا نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سلام(شبانه روزی) قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه هنرستان شهدا تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه هنرستان شهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه هنرستان شهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه هنرستان شهدا ندارد.
location استان تهران، تهران، مجاهدین اسلام، بعد از زرین خامه
ثبت نظر و تصویر
neshan logo