info
عکس سوپرمارکت البرز
category

سوپرمارکت البرز محله جماران، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت

درباره‌ی سوپرمارکت البرز

سوپرمارکت البرز (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله جماران تهران و خیابان حسنی کیا واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله جماران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ادونچر کندو، بیمارستان فوق تخصصی قلب بقیه الله جماران، خانه موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی، چنار جماران و جم سنتر و همچنین حسینیه جماران، سروش جماران، سرای محله جماران، مسجد جامع جماران و بانک پاسارگاد قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت البرز واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت کوچولو
  باهنر، بین قنات و عبداللهی
 • سوپرمارکت سیفان
  باهنر، سعیدی، بین عسگریان و جهان
 • سوپر مارکت کامرانیه
  باهنر، بازدار
 • سوپر مارکت سبز
  باهنر، بازدار
 • هایپر کامرانیه
  (4.0)
  باهنر، بازدار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط تانیش (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت البرز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت البرز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت البرز ندارد.
  neshan logo