عکس سوپرمارکت البرز
مشاهده در نقشه نشان
category

سوپرمارکت البرز (محله جماران، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
استان تهران تهران تهران، باهنر، جماران، حسن پور، حسنی کیا، پلاک 7

موقعیت سوپرمارکت البرز در محله جماران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

سوپرمارکت البرز (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله جماران تهران و خیابان حسن پور واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله جماران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ادونچر کندو، بیمارستان فوق تخصصی قلب بقیه الله جماران، خانه موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی، چنار جماران و جم سنتر و همچنین حسینیه جماران، سروش جماران، مسجد جامع جماران، بانک پاسارگاد و پاچنار قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: تهران، باهنر، جماران، حسن پور، حسنی کیا، پلاک 7


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت البرز واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت کوچولو
  باهنر، بعد از قنات
 • سوپرمارکت سیفان
  باهنر، سعیدی، بین عسگریان و جهان
 • سوپر مارکت کامرانیه
  باهنر، بازدار
 • سوپر مارکت سبز
  باهنر، بازدار
 • هایپر کامرانیه
  (4.0)
  باهنر، بازدار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط تانیش (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت البرز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت البرز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت البرز ندارد.
  neshan logo