عکس ایستگاه اتوبوس کلانتری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس کلانتری (محله ونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نلسون ماندلا (جردن)

موقعیت ایستگاه اتوبوس کلانتری در محله ونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس کلانتری (ایستگاه اتوبوس) در محله ونک تهران و خیابان نلسون ماندلا (جردن) واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودک آب و آتش ، موزه پول و گذر گردشگری آب و آتش و همچنین کارگزاری مفید-اطلس، کویر موتور، مرکز آمبولانس خصوصی پارس امداد، کافه تئاتر و اکو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کلانتری

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس کلانتری است که در محله ونک خیابان نلسون ماندلا (جردن) قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به نلسون ماندلا (جردن) بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کلانتری عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی پانیذ قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نلسون ماندلا (جردن)


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کلانتری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل
  نلسون ماندلا
 • ایستگاه اتوبوس حقانی
  بزرگراه شهید حقانی
 • ایستگاه اتوبوس میدان ونک پایانه آزادی
  ملاصدرا، بین ونک و شاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کلانتری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کلانتری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کلانتری ندارد.
  neshan logo