عکس موزه تمبرهای طلا ونقره ایران مشاهده در نقشه نشان
category

موزه تمبرهای طلا ونقره ایران (محله ایرانشهر، تهران)

موزه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، قرنی، سمیه

موقعیت موزه تمبرهای طلا ونقره ایران در محله ایرانشهر تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.


موزه تمبرهای طلا ونقره ایران (موزه) در محله ایرانشهر تهران و خیابان سمیه واقع شده است. این مکان یکی از چهار موزه در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، موزه و مجمتع فرهنگی 13 آبان و مرکز تجارت جهانی فردوسی و همچنین داروخانه مرکزی هلال احمر، هتل باباطاهر، شرکت بیمه آسیا، مجتمع قضایی شهید بهشتی و شعبه مرکزی و ادارات مرکزی بانک ملت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو فردوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، قرنی، سمیه

تلفن تماس: 09121462060


سایر موزه‌ها که در محدوده موزه تمبرهای طلا ونقره ایران واقع شده‌اند:

 • موزه و مجمتع فرهنگی 13 آبان
  (3.9)
  مفتح جنوبی، طالقانی، بین استاد محمد رضا قادری و مژدهی
 • موزه پمپ بنزین دروازه دولت
  (4.5)
  سعدی شمالی، فیات
 • موزه شهدا
  (4.0)
  قرنی، طالقانی، بین موسوی و استاد محمد رضا قادری
 • موزه عروسک و فرهنگ
  (4.8)
  سعدی شمالی، رفیعی
 • موزه علوم و فناوری
  (4.0)
  قرنی، استاد شهری، سپند
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موزه تمبرهای طلا ونقره ایران تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  تاریخی جاهای مکان محل های موزه جاذبه دیدنی گردشگری توریستی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موزه تمبرهای طلا ونقره ایران تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موزه تمبرهای طلا ونقره ایران تهران ندارد.
  neshan logo