عکس ایستگاه اتوبوس البرز
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس البرز (محله فرحزاد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه یادگار امام، ایثارگران، بین البرز پنجم و البرزدوم

موقعیت ایستگاه اتوبوس البرز در محله فرحزاد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس البرز (ایستگاه اتوبوس) در محله فرحزاد تهران و خیابان ایثارگران واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله فرحزاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلینیک ایران نوین، مرکز پینت بال پرواز، شیرینی و آجیل شانلی، فروشگاه گاج فرحزاد و رستوران مهرگان آذربایجان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس البرز

در شهر تهران، محله فرحزاد خیابان ایثارگران، ایستگاه اتوبوس البرز قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه یادگار امام، ایثارگران، بین البرز پنجم و البرزدوم است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس البرز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی فانوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس البرز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه یادگار امام، ایثارگران، بین البرز پنجم و البرزدوم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده البرز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران، فیروزی، بین کوهستان و کوهپایه سوم
 • ایستگاه اتوبوس صحرا
  بزرگراه یادگار امام، شهید منفرد نیاکی، نرسیده به صحرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس البرز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس البرز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس البرز ندارد.
  neshan logo