info
عکس فروشگاه مرکزی پسر شجاع
category

فروشگاه مرکزی پسر شجاع محله شمس آباد، تهران

فروشگاه مواد غذایی
5.0
1 رای

درباره‌ی فروشگاه مرکزی پسر شجاع

فروشگاه مرکزی پسر شجاع (فروشگاه مواد غذایی) در محله شمس آباد تهران و خیابان ملکنده واقع شده است. این فروشگاه یکی از سیزده فروشگاه مواد غذایی در محله شمس آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ آریا و همچنین مستر تولد، بستنی و لبنیات نمونه، کلینیک تخصصی هیوندای و کیا امیر، لوازم تحریر و چاپ آریا و شهید محمد منتظری قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مرکزی پسر شجاع تهران

آدرس فروشگاه مرکزی پسر شجاع تهران، شهر تهران، محله شمس آباد و است. شماره تلفن این فروشگاه 02126146647 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه مرکزی پسر شجاع تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله شمس آباد است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند سبزی خردکنی تک (شعبه دو) ، فروشگاه پروتئین رباط(شعبه۲) و عمده فروشی مواد غذایی قرار دارند.

چطور به فروشگاه مرکزی پسر شجاع تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مرکزی پسر شجاع تهران را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس چهارراه مجیدیه قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه مرکزی پسر شجاع تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه مشاهده می‌کنید. اگر تصویری از فروشگاه مرکزی پسر شجاع تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه مرکزی پسر شجاع واقع شده‌اند:

 • سبزی خردکنی تک (شعبه دو)
  استاد حسن بنا شمالی، محمودی، بین حسینی و رحیمی کلور
 • فروشگاه پروتئین رباط(شعبه۲)
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • عمده فروشی مواد غذایی
  استاد حسن بنا شمالی، امیرنیا، بین فرزین و متقی
 • فروشگاه آوای سلامتی
  استاد حسن بنا شمالی، امیرنیا، بعد از نصیبی
 • سوپر پروتین بخشی
  امیرنیا، بعد از نصیبی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه مرکزی پسر شجاع اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه مرکزی پسر شجاع در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه مرکزی پسر شجاع ندارد.
  neshan logo