info
عکس ایستگاه اتوبوس حیدری
category

ایستگاه اتوبوس حیدری محله لشگر غربی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حیدری

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس حیدری (ایستگاه اتوبوس) در محله لشگر غربی تهران و بزرگراه امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله لشگر غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز خرید و شهربازی نارسیس و مجتمع تجاری تفریحی امیر و همچنین کافه و رستوران گردو، مرکز تخصصی زیبایی زارا، رادیولوژی فرزانه، بوستان آتش نشان و خدمات پرستاری و تجهیزات پزشکی ارسطو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حیدری تهران

ایستگاه اتوبوس حیدری تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله لشگر غربی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس حیدری تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو فدک در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس کوجه به کوچه قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس حیدری


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حیدری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حیدری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حیدری ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo