info
عکس لوازم خانگی مسلم
category

لوازم خانگی مسلم محله ایرانشهر، یزد

فروشگاه لوازم خانگی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لوازم خانگی مسلم

لوازم خانگی مسلم (فروشگاه لوازم خانگی) در محله ایرانشهر یزد و خیابان شهید رجایی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه لوازم خانگی در محله ایرانشهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه مسجد خضر شاه و همچنین فروشگاه تجدد، مسجد الزهرا، پیتزا گلایول، تعمیر کامپیوتر بردستانی و موبایل سپهر یزد قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های لوازم خانگی خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه لوازم خانگی مسلم یزد

آدرس فروشگاه لوازم خانگی مسلم یزد، شهر یزد، محله ایرانشهر و است. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (03536226011) تماس بگیرید. فروشگاه لوازم خانگی مسلم یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله ایرانشهر به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، جهیزیه سرای رضا یوسفی، بازرگانی سرداری و لوازم خانگی هستند.

چطور به فروشگاه لوازم خانگی مسلم یزد برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لوازم خانگی مسلم یزد را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مخابرات قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه لوازم خانگی مسلم یزد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه لوازم خانگی مسلم یزد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد لوازم خانگی مسلم

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  King
  شنبه 09 اردیبهشت ماه 1402

  عالیه هم برخورد خوبه هم کیفیت اجناس اصله عالیه


سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده لوازم خانگی مسلم واقع شده‌اند:

 • جهیزیه سرای رضا یوسفی
  شهید رجایی، بین فدک فروشان و شهید برزگر
 • بازرگانی سرداری
  شهید رجایی، بین مسجدالرضا و رجایی 13
 • لوازم خانگی
  انقلاب، بین انقلاب 3 و 4
 • فروشگاه لوازم خانگی عابدینی
  انقلاب
 • مجتمع لوازم خانگی گرندیس
  شهید نواب صفوی، بین کوچه شاعری و خیابان انقلاب
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 88 (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم خانگی مسلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم خانگی مسلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم خانگی مسلم ندارد.
  location استان یزد، یزد، شهید رجایی، بین اهل السادات و رجایی 29
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری لوازم خانگی مسلم

  شنبه 09:00 تا 13:30 17:30 تا 22:30
  یک‌شنبه 09:00 تا 21:00
  دوشنبه 09:00 تا 13:30 17:30 تا 22:30
  سه‌شنبه 09:00 تا 13:30
  چهارشنبه 09:00 تا 13:30
  پنج‌شنبه 09:00 تا 13:30
  جمعه 09:00 تا 13:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo