category برج اداری تجاری درختی کرج (محله گلشهر ویلا، کرج)

مجتمع تجاری اداری
استان البرز کرج استان البرز، کرج، بلوار شمس، ایثار، بین حیدری و بوعلی

برج اداری تجاری درختی کرج در محله گلشهر ویلا کرج واقع شده است.

برج اداری تجاری درختی کرج (مجتمع تجاری اداری) در محله گلشهر ویلا کرج و خیابان ایثار واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این مجتمع یکی از شش مجتمع تجاری اداری در محله گلشهر ویلا کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع دریای نور و همچنین آرماندو، شرکت راه آفتاب، فست فوت سوسا، داروخانه دکتر کریمیان میدان عطار و شیرینی و خشکبار نیما قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان البرز، کرج، بلوار شمس، ایثار، بین حیدری و بوعلی

تلفن تماس: 09183140035


سایر مجتمع‌های تجاری اداری که در محدوده برج اداری تجاری درختی کرج واقع شده‌اند:

 • مجتمع تجاری اداری امیرکبیر
  بلوار یادگار امام، درختی، سعدی، خاقانی
 • ساختمان اورانوس
  معلم
 • ساختمان میلاد
  انوشیروان غربی، نرسیده به فلکه اول
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی برج اداری تجاری درختی کرج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  برج اداری تجاری درختی برج اداری تجاری درختی کرج برج اداری تجاری درختی پاساژ مجتمع تجاری اداری

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد برج اداری تجاری درختی کرج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه برج اداری تجاری درختی کرج ندارد.