info
عکس باطری کمری پناه
category

باطری کمری پناه محله پل نواب، یزد

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
4.0
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باطری کمری پناه

باطری کمری پناه (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله پل نواب یزد و خیابان شهید صدوقی شمالی، صدوقی 33، رمضانخانی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از چهار تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله پل نواب یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی یزد تخفیف و همچنین بابا بستنی، دامپزشکی دکتر چاشنه گیر، بانک نرم افزار سی دی 2002، ساندویچ یاسین و فروشگاه عابدینی قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده باطری کمری پناه واقع شده‌اند:

 • جلوبندی ابوالفضل
  باهنر، آذر یزدی، بین آذر یزدی 19 و مثنوی
 • اتو تورنتو
  بلوار رضا پاکنژاد، کوی هفدم پاکنژاد
 • خدمات برق اتومبیل دهقان
  بهشتی، بهشتی 4، توحید 1
 • خدمات اتومبیل میلاد
  عابدی
 • تنظیم موتور ایران
  بلوار رضا پاکنژاد، بین هزار درخت و بلوار محمد پاکنژاد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باطری کمری پناه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باطری کمری پناه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باطری کمری پناه ندارد.
  neshan logo