info
عکس کارخانه ایران تایر
category

کارخانه ایران تایر محله شهرک آزادی، تهران

درباره‌ی کارخانه ایران تایر

کارخانه ایران تایر (کارخانه) در محله شهرک آزادی تهران واقع شده است. این مجتمع یکی از هشت کارخانه در محله شهرک آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی یکشنبه بازار و همچنین شرکت ایران تایر، شهر لوازم خانگی، ایستگاه اتوبوس ایران تایر، آرایشگاه و بیسکوییت فروشی و داروسازی جابر ابن حیان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از کارخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر کارخانه‌های که در محدوده کارخانه ایران تایر واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ جمعه 17 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کارخانه ایران تایر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: جمعه 17 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کارخانه ایران تایر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کارخانه ایران تایر ندارد.
neshan logo