info
عکس مجتمع تجاری قندیار
category

مجتمع تجاری قندیار محله آبشاهی، یزد

بازار و مرکز خرید
4.8
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع تجاری قندیار

مجتمع تجاری قندیار (بازار و مرکز خرید) در محله آبشاهی یزد و خیابان آیت الله کاشانی واقع شده است. این مجتمع یکی از سه بازار و مرکز خرید در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه آیینه و روشنایی یزد و همچنین رستوران مصطفی کلبادی نژاد، ستاد اسکان فرهنگیان یزد، سالن ورزشی چمران، کباب بناب و فست‌فود آنی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از مراکز خرید خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع تجاری قندیار واقع شده‌اند:

 • مهدی
  آیت الله کاشانی، بین کاشانی 29 و بلوار امام محمد باقر
 • صایا سرام
  خیابان نعیم آباد - آبشاهی، بین 16 و 14
 • شیرالات کیان
  بلوار آیت الله مدرس، 15 متری اول، دکتر مرتاض
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sokoot_yahya (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری قندیار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری قندیار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری قندیار ندارد.
  neshan logo