info
عکس ایستگاه اتوبوس جمهوری غربی
category

ایستگاه اتوبوس جمهوری غربی محله سلسبیل شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جمهوری غربی

ایستگاه اتوبوس جمهوری غربی (ایستگاه اتوبوس) در محله سلسبیل شمالی تهران و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله سلسبیل شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه اقبال و پاساژ برج گردون و همچنین میدان جمهوری اسلامی، دندانپزشکی اندیشه، نمایندگی کد 399 مدیران خودرو mvm و cherry، صرافی بیوک و کباب رضا لقمه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو توحید، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جمهوری غربی تهران

ایستگاه اتوبوس جمهوری غربی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله سلسبیل شمالی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی، بین رودکی و عطایی است. ایستگاه اتوبوس جمهوری غربی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو توحید در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین آژانس رهروان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس جمهوری غربی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جمهوری غربی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خوش
  امام خمینی، بین خوش و مالک اشتر
 • ایستگاه اتوبوس نصرت
  آزادی، اسکندری شمالی، بین حافظ و میرخانی
 • ایستگاه اتوبوس بهبودی
  آزادی، بین وزارت کار و شکاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جمهوری غربی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جمهوری غربی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جمهوری غربی ندارد.
  neshan logo