عکس ایستگاه اتوبوس جمهوری غربی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس جمهوری غربی (محله سلسبیل شمالی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، بین رودکی و عطایی

موقعیت ایستگاه اتوبوس جمهوری غربی در محله سلسبیل شمالی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس جمهوری غربی (ایستگاه اتوبوس) در محله سلسبیل شمالی تهران و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله سلسبیل شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه اقبال و پاساژ برج گردون و همچنین میدان جمهوری اسلامی، دندانپزشکی اندیشه، نمایندگی کد 399 مدیران خودرو mvm و cherry، صرافی بیوک و قهوه آنیتا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو توحيد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جمهوری غربی

ایستگاه اتوبوس جمهوری غربی را می‌توانید در شهر تهران، محله سلسبیل شمالی خیابان جمهوری اسلامی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی، بین رودکی و عطایی است. ایستگاه اتوبوس جمهوری غربی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو مدافعان سلامت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین آژانس رهروان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس جمهوری غربی و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، بین رودکی و عطایی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جمهوری غربی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خوش
  امام خمینی، بین خوش و مالک اشتر
 • ایستگاه اتوبوس نصرت
  بزرگراه شهید چمران، میرخانی، اسکندری شمالی
 • ایستگاه اتوبوس شکوفه
  امام خمینی، کمالی، بین شکوفه و بوستان سعدی
 • ایستگاه اتوبوس بهبودی
  آزادی، بین وزارت کار و شکاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جمهوری غربی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جمهوری غربی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جمهوری غربی ندارد.
  neshan logo