info
عکس ایستگاه اتوبوس سلیمان خاطرعکس ایستگاه اتوبوس سلیمان خاطر
category

ایستگاه اتوبوس سلیمان خاطر محله سهروردی - باغ صبا، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سلیمان خاطر

ایستگاه اتوبوس سلیمان خاطر (ایستگاه اتوبوس) در محله سهروردی - باغ صبا تهران و خیابان مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله سهروردی - باغ صبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ سهیل و همچنین ساندویچ آرمن، ماهان نت، گروه شرکتهای انتقال داده ماهان، استخر ساحل آرام تهران و کبیر موتور قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید مفتح، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سلیمان خاطر تهران

ایستگاه اتوبوس سلیمان خاطر تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله سهروردی - باغ صبا پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس مطهری، بین پارسا و اورامان است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سلیمان خاطر تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید بهشتی قرار دارد. همچنین آژانس آرمن تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سلیمان خاطر تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سلیمان خاطر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ملک
  شریعتی، ترکمنستان، بین کاج و صنوبر
 • ایستگاه اتوبوس ترکمنستان
  مطهری، ترکمنستان، بین چنار و زریر
 • ایستگاه اتوبوس بهار شیراز
  شریعتی، بهار شیراز، بین ملیکیان و زنده دلان
 • ایستگاه اتوبوس میدان هفتم تیر تخلیه
  مفتح، لطفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سلیمان خاطر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سلیمان خاطر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سلیمان خاطر ندارد.
  neshan logo