info
عکس ایستگاه مدرسه
category

ایستگاه مدرسه محله دبستان - مجیدیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه مدرسه

ایستگاه مدرسه (ایستگاه اتوبوس) در محله دبستان - مجیدیه تهران و خیابان قدوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله دبستان - مجیدیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مگا پارس و همچنین آبمیوه و بستنی حشمتیه، مرکز مخابرات بهشتی، دانشگاه فرهنگیان مرکز آموزش عالی شهدای مکه، دبیرستان دخترانه دوره دوم فرهنگ 7 و گچبری پیش ساخته کلاسیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایستگاه مدرسه تهران

ایستگاه اتوبوس ایستگاه مدرسه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله دبستان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید صیاد شیرازی، قدوسی، بعد از زندان حشمتیه است. ایستگاه اتوبوس ایستگاه مدرسه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه تاکسی 133 واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ایستگاه مدرسه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایستگاه مدرسه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  شریعتی، بین هویزه و توپچی
 • ایستگاه اتوبوس پلیس
  شریعتی، بین حیدرپور و کلاته
 • ایستگاه اتوبوس اندیشه
  بهشتی، بین شریعتی و عباس میرزا
 • ایستگاه اتوبوس باغ موزه قصر
  شهدای ناجا، پلیس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مدرسه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مدرسه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مدرسه ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، قدوسی، بعد از زندان حشمتیه
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo