info
عکس تلاش رنگ
category

تلاش رنگ محله آبشاهی، یزد

فروشگاه لوازم خانگی
4.0
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تلاش رنگ

تلاش رنگ (فروشگاه لوازم خانگی) در محله آبشاهی یزد و خیابان نعیم آباد - آبشاهی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه لوازم خانگی در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مازاری و آنیل دسر و همچنین تلفن و موبایل برترین همراه، مانا درب، نانوایی کرنو، هنرستان فنی حرفه ای شهدای نعیم آباد و دفتر فنی گردو قرار گرفته است.

درباره فروشگاه تلاش رنگ یزد

فروشگاه تلاش رنگ یزد در شهر یزد، محله آبشاهی، واقع شده است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 03538249162 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه تلاش رنگ یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله آبشاهی است. لوازم خانگی لیان، تزئینات آشپزخانه یاس و لوازم خانگی امید - نمایندگی هیتاچی از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه تلاش رنگ یزد برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تلاش رنگ یزد از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پارک دانش آموز قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه تلاش رنگ یزد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه تلاش رنگ یزد را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده تلاش رنگ واقع شده‌اند:

 • لوازم خانگی لیان
  خیابان نعیم آباد - آبشاهی، بین مسجد حضرت ابوالفضل و 22
 • تزئینات آشپزخانه یاس
  خیابان نعیم آباد - آبشاهی، بین مسجد حضرت ابوالفضل و 22
 • لوازم خانگی امید - نمایندگی هیتاچی
  خیابان نعیم آباد - آبشاهی، 22
 • نگین پلاسکو کویر
  خیابان نعیم آباد - آبشاهی، بین صبا و 16
 • فروشگاه هدیه
  خیابان نعیم آباد - آبشاهی، نعیم آباد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط shima (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تلاش رنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تلاش رنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تلاش رنگ ندارد.
  location استان یزد، یزد، خیابان نعیم آباد - آبشاهی، بین 5 و پنج تن
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری تلاش رنگ

  شنبه 08:00 تا 14:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 14:00
  دوشنبه 08:00 تا 14:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 14:00
  چهارشنبه 08:00 تا 14:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 14:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo