info
عکس شیراز فن
category

شیراز فن محله سیاه سنگ، شیراز

فروشگاه لوازم الکترونیک
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شیراز فن

شیراز فن (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله سیاه سنگ شیراز و خیابان قاآنی شمالی ۱۹ واقع شده است. این فروشگاه یکی از یازده فروشگاه لوازم الکترونیک در محله سیاه سنگ شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه سعادت، موزه هنر مشکین فام و راما و همچنین خانه فروغ الملک، هتل بوتیک شاه پریون، باغ ایلخانی، آورده های روشنایی نورزاد شعبه 2 و خدمات پس از فروش مارشال قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شیراز فن

فروشگاه شیراز فن در شهر شیراز، محله سنگ سیاه، واقع شده است. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (07132248914) تماس بگیرید. فروشگاه شیراز فن یکی از فروشگاه‌های خوب محله سنگ سیاه به حساب می‌آید. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به گروه فنی مهندسی نیما، فروشگاه عباسی و کلای برق مکانی Mackani électrique اشاره کرد.

چطور به فروشگاه شیراز فن برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شیراز فن مطلع می‌کند. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه شیراز فن ایستگاه مترو زندیه نیز قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه شیراز فن مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه شیراز فن دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده شیراز فن واقع شده‌اند:

 • گروه فنی مهندسی نیما
  قاآنی شمالی، 5
 • فروشگاه عباسی
  بلوار کریمخان زند، توحید، بین مسجد و اهلی
 • کلای برق مکانی Mackani électrique
  بلوار کریمخان زند، توحید
 • نمایندگی لوازم برقی سیماران
  قاآنی شمالی، قاآنی شمالی 14
 • فروشگاه نوین تکنیک
  قاآنی شمالی، بین قاآنی 14 و 19
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مرادخانی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ جمعه 10 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیراز فن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 10 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیراز فن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیراز فن ندارد.
  location استان فارس، شیراز، قاآنی شمالی، قاآنی شمالی 19
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری شیراز فن

  شنبه 08:00 تا 20:30
  یک‌شنبه 08:00 تا 20:30
  دوشنبه 08:00 تا 20:30
  سه‌شنبه 08:00 تا 20:30
  چهارشنبه 08:00 تا 20:30
  پنج‌شنبه 08:00 تا 20:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo