info
عکس ایستگاه اتوبوس فرهنگیان
category

ایستگاه اتوبوس فرهنگیان محله پرواز، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرهنگیان

ایستگاه اتوبوس فرهنگیان (ایستگاه اتوبوس) در محله پرواز تهران و خیابان فیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله پرواز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک ژوراسیک تهران، کافه رستوران هیرو، مجتمع مسکونی کوی فرهنگ، بستنی راییکا و پارک پرواز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگیان تهران

ایستگاه اتوبوس فرهنگیان تهران در شهر تهران، محله پرواز و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، فیروزی، نرسیده به فرهنگ واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فرهنگیان تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی فانوس واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فرهنگیان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرهنگیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان هنر
  بزرگراه یادگار امام، جوریکی، ذبیحی، بین شهریار و میدان هنر
 • ایستگاه اتوبوس سی و هشتم
  بلوار شاهنامه، عابدی، بین سی و نهم و فاتحان
 • ایستگاه اتوبوس سی و نهم
  بلوار شاهنامه، عابدی، بین سی و نهم و فاتحان
 • ایستگاه اتوبوس سپیدار
  عسکری گراوند، بین فرحزاد و 12 متری سپیدار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرهنگیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرهنگیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرهنگیان ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، فیروزی، نرسیده به فرهنگ
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo