info
عکس نان و شیرینی مها
category

نان و شیرینی مها تهران

درباره‌ی نان و شیرینی مها

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

نان و شیرینی مها (شیرینی‌سرا) در تهران و خیابان قنات اراج واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نیکان (22 بهمن) و برج اقدسیه و همچنین شرکت نگین خودرو، مطب دکتر شبیری، فست فود ویژه کینگ، رستوران سنتی اراج و مسجد جامع اراج قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این قنادی به ایستگاه مترو اقدسیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط "ساره (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 31 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نان و شیرینی مها اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 31 اردیبهشت ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد نان و شیرینی مها در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نان و شیرینی مها ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، تیموری، قنات اراج
ثبت نظر و تصویر
neshan logo