info
عکس بانک توسعه تعاون شعبه مرکزیعکس بانک توسعه تعاون شعبه مرکزی
category

بانک توسعه تعاون شعبه مرکزی محله میدان منصور، تبریز

بانک

درباره‌ی بانک توسعه تعاون شعبه مرکزی

بانک توسعه تعاون شعبه مرکزی (بانک) در محله میدان منصور تبریز و خیابان بن بست روده چی واقع شده است. این مکان یکی از پنج بانک در محله میدان منصور تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان زکریا، موزه آذربایجان و مرکز خرید کبود و همچنین آموزشگاه زبان آلمانی کندوی سخن، دفتر خدمات مسافرتی، زیارتی و سیاحی ایران سیر، مسجد کریم خان، میدان شهید بهشتی (ایپک) و دبیرستان دخترانه غیردولتی صدرای نور قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهید بهشتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک توسعه تعاون شعبه مرکزی تبریز

بانک توسعه تعاون شعبه مرکزی تبریز در شهر تبریز، محله میدان منصور قرار دارد. شماره تماس بانک توسعه تعاون شعبه مرکزی تبریز 04135576065 است که می‌توانید اطلاعات موردنیازتان را از طریق آن به دست بیاورید. بانک توسعه تعاون شعبه مرکزی تبریز از بانک‌های خوب محله میدان منصور است. بانک‌های بانک ملت شعبه استانداری، بانک سپه و بانک سپه شعبه خاقانی هم در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک هم فعال است و شما می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید.

چطور به بانک توسعه تعاون شعبه مرکزی تبریز برویم؟

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. این مکان در نزدیکی ایستگاه مترو میدان ساعت قرار دارد. برای رسیدن به بانک توسعه تعاون شعبه مرکزی تبریز شما می‌توانید در ایستگاه اتوبوس ششگلان پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند تا از بهترین مسیر به این بانک برسید. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. اگر برای انجام کاری به بانک توسعه تعاون شعبه مرکزی تبریز مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک توسعه تعاون شعبه مرکزی تبریز در ادامه برای شما قرار داده شده است. همچنین برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را می‌توانید در ادامه ببینید.
نظرات کاربران در مورد بانک توسعه تعاون شعبه مرکزی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  رامین
  دوشنبه 04 بهمن ماه 1400

  خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب

 • avatar
  محمود
  پنجشنبه 09 اردیبهشت ماه 1400

  شعبه مرکزی بانک توسعه تعاون یه کارمند جنتی نامی داره که کار انجام نمیده هیچ، کلی هم ادمو اذیت می‌کنه، جز این مورد بانک معمولی ای هست


سایر بانک‌های که در محدوده بانک توسعه تعاون شعبه مرکزی واقع شده‌اند:

 • بانک ملت شعبه استانداری
  ارتش شمالی، سمساری
 • بانک سپه
  ١٧ شهریور جدید، بین کوی نوبر و ارتش
 • بانک سپه شعبه خاقانی
  خاقانی، بین شهید مدرس و رهلی بازار
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بامگاه (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک توسعه تعاون شعبه مرکزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک توسعه تعاون شعبه مرکزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک توسعه تعاون شعبه مرکزی ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، حافظ، بن بست روده چی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک توسعه تعاون شعبه مرکزی

  شنبه 07:30 تا 14:00
  یک‌شنبه 07:30 تا 14:00
  دوشنبه 07:30 تا 14:00
  سه‌شنبه 07:30 تا 14:00
  چهارشنبه 07:30 تا 14:00
  پنج‌شنبه 07:30 تا 12:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo